Instagram herců Soy Luna

23. prosince 2016 v 16:50 |  Sociální sítě herců Soy Luny
Ahoj
tady máme instagrami herců v 1.sérii Soy Luna.
Herci kteří nemají Instagram tak k nim napíšu:Jeho/Její Instagram jsem nenašla.
Snad se tenhle článek vyplatí,protože jsem to psala 2-3 hodiny.
Jelikož se mi vypnul počítač a neuložilo se mi to tak jsem psala od začátku.
Příště bude za socialní sít´ facebook

PS:pište komentáře do projektu
lísteček je o sdílení všech socialních sítí kdo napíše první komentář

Luna Valente-Karol Sevilla Instagram zde: karolsevillaofc
Matteo Balsano-Ruggero Pasquarelli Instagram zde: ruggeropasquarelli
Ámbar Smithová-Valentina Zenere Instagram zde: valentinazenere
Símon Álvarez-Michael Ronda Instagram zde: michaelronda
Delfina Alzamendiová-Malena Ratner Instagram zde: malenaratner
Gastón Perida-Agustín Bernasconi Instagram zde: agusbernasconi07
Jazmín Gorjesiová-Katja Martínez Instagram zde: katumartinez
Jimena Medinaová-Ana Jara Martínez Instagram zde: anajaramartinezok
Ramiro Ponce-Jorge López Instagram zde: jorgelopez_as
Yamila Sanchézová-Chiara Parravicini Instagram zde:chiara_parravicini
Pedro Arias-Gastón Vietto Instagram zde: gasvietto6
Nicolás Navarro-Lionel Ferro Instagram zde: lionelferro
Nina Simonettiová-Carolina Kopelioff Instagram zde: carolinakopelioff
Tamara Ríosová-Luz Cipriota Instagram zde: cipriotaluz
Sharon Bensnová-Lucila Gandolfo Instagram zde: lucilagandolfo (nejsem si jistá jestli je to její instagram)
Reinaldo Gutiérrez-Rodrigo Pedreira Instagram zde: rodrigopedreiraok
Miguel Valente-David Muri Instagram zde: davidmuri1
Mónica de Valenteová-Ana Carolina Valsagna Instagram zde: anacarovalsagna
Martin(Tino)Alcarez-Diego Sassi Alcalá Instagram zde: diegoalcala73
Catolino(Cato)Alcoba-Germán Tripel Instagram zde: tripa_german
Amanda-Antonella Querzoli Instagram zde: antomapache
Ricardo Simonetti-Ezequiel Rodríguez Instagram zde:ezequielagustinrodriguez
Ana de Simonettiová-Carolina Ibarra Instagram zde: caritoiba
Mora Barzaková-Paula Kohan Instagram zde:paulakohan
Mariano-Tomas de la Heras Jeho Instagram jsem nenašla
Daniela-Sol Moreno Instagram zde: solmorr
Dario-Darío Barassi Instagram zde: dariobarassi
Sebastián Villalobos Instagram zde: sebbbbas
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Juli Juli | 23. prosince 2016 v 16:57 | Reagovat

1. PROJEKT

Můžu i já psát 1. PROJEKT když jsem to psala minule???

Jinak je moc hezké že jsi do toho dala tolik úsilí, a určitě to stojí za to...🙂🙂🙂

2 soylunavioletta soylunavioletta | E-mail | Web | 23. prosince 2016 v 17:20 | Reagovat

[1]: jj muzes psat

3 Juli Juli | 23. prosince 2016 v 18:35 | Reagovat

[2]: Díky, moji adresu už znáš mám ti ještě psát email na potvrzení nebo něco takového???

4 soylunavioletta soylunavioletta | E-mail | Web | 23. prosince 2016 v 20:03 | Reagovat

[3]: ja ti uz napsala

5 Sofie Sofie | E-mail | 23. prosince 2016 v 20:25 | Reagovat

A neříkala jsi, že můžeme jen jednou za měsíc.
Já jsem to nenapsala kvůli tomu.
Jinak hezké

6 soylunavioletta soylunavioletta | E-mail | Web | 23. prosince 2016 v 20:52 | Reagovat

[5]: jo vlastně omlouvám se ti

[3]: promin ale psala jsem ze muzete jenom jednou za mesic

7 Lenka Lenka | E-mail | 23. prosince 2016 v 22:06 | Reagovat

1.PROJEKT
Na tenhle blog mě navedla ségra (SOFIE) a musím říct, že ho máš super.
Pochopila jsem dobře, že tamta nic nevyhrála a vyhrála jsem já?
Dík za odpověď.

8 Lenka Lenka | E-mail | 23. prosince 2016 v 22:12 | Reagovat

[7]: A mohu se zeptat, co jsem vyhrála?

9 soylunavioletta soylunavioletta | E-mail | Web | 23. prosince 2016 v 22:16 | Reagovat

[8]: vyhrala si sdileni tvych socialnich siti
pokud nemas vylosuju klidne neco jinyho

10 Sofie Sofie | E-mail | 23. prosince 2016 v 23:46 | Reagovat

[9]: Nemám žádné sociální sítě.
Vylosuješ mi prosím něco jiného?

11 Sofie Sofie | E-mail | 23. prosince 2016 v 23:48 | Reagovat

Promiň píšu z sestřinýho máho otevřený na počítači a já si myslela, že je můj.
Ta mě zabije 😂😂😂

12 Juli Juli | 24. prosince 2016 v 7:21 | Reagovat

Promiň, zapomněla jsem že jsi to říkala

13 soylunavioletta soylunavioletta | E-mail | Web | 24. prosince 2016 v 12:02 | Reagovat

[8]: na¨pis mi prosim na muj email

14 Sofie Sofie | E-mail | 24. prosince 2016 v 12:14 | Reagovat

[13]: A mohu se

15 Sofie Sofie | E-mail | 24. prosince 2016 v 12:15 | Reagovat

Zeptat kdy bude nový článek

16 Lenka Lenka | E-mail | 24. prosince 2016 v 12:18 | Reagovat

Už jsem ti napsala

17 soylunavioletta soylunavioletta | E-mail | Web | 24. prosince 2016 v 12:24 | Reagovat

[15]: možná okolo 15:00

18 Sofie Sofie | E-mail | 24. prosince 2016 v 13:53 | Reagovat

[17]: Tak to už se těším 😋😉

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama